امروز از همون اولش خوب بود.از وقتی بیدار شدم حالم خوب بود. صبح که کلاس زبان داشتم رفتم پای تخته خوندم و جواب دادم بعدشم تو کلاس همراهی میکردمو ساکت نبودم به اندازه ی قبل هم استرس نداشتم. گوشم بهتر شده بود فقط یه بار درست نشنیدم. دیگه همین خبر دیگه ای نیست. باید بشینم پای کتابم تمومش کنم. الان حتی با این که صبح زود بیدار شدم خوابم نمیاد. دلم میخواد زودتر بشینم پای کارم. برناممو خوب انجام بدم. حال کردی میدونستم امروز میبرتم پای تخته؟ هفته دیگه هم ریدینگ میبرتم. باید دیکته هم کار کنمو تکالیفشو انجام بدم که اینارو. اما شاید امروز نه. همین احساس میکنم عاشق یادگرفتنم لذت میبرم که زبانو یادبگیرم بخونم کار کنم. کتاب رو هوسرل و هایدگر موندم که ببینم تا شب چقدر میبرمش جلو. کاش زودتر آخر ماه بشه. فعلا که خیلی مونده. 

شاید اینجوری به نظر بیاد چجوری حالم خوبه وقتی فهمیدم بدتر شده گوشم. باید اعتراف کنم دیروز اصلا حالم خوب نبودو به خاطرش کلی گریه کردم. ولی همیشه همینجوریم بعد گریه صورتمو پاک میکنمو دوباره پا میشم. دلم میخواد یه ادم قوی باشم و این چیزی هست که میتونم انجامش بدم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلاگ دانلود www.motafareghe.rozblog.com بیوگرافی بازیگران سؤالات ریاضی برای شما آستارالی نیوز 100 داستان عاشقانه